Співробітництво

Шановні партнери!
Ми пропонуємо співпрацю магазинам-медтехніки, інтернет-магазинам, аптекам, аптечним мережам, великим компаніям і приватним підприємцям, медичним центрам та клінікам, лікарям різних напрямків і реабілітологам, салонам краси і спортклубам. В асортименті нашої компанії – кожен зможе знайти необхідну для себе продукцію.

Ставши нашим партнером, Ви отримуєте повний доступ до інформації про товари, фотографій, прайсів і можливих видів співробітництва.

Що необхідно для того, щоб стати нашим партнером? Пройти реєстрацію на сайті.

Після реєстрації на сайті, Ваш аккаунт буде відправлений на розгляд відповідальному за це співробітнику компанії “Волсмарт”. У разі схвалення, Ви отримаєте лист-повідомлення і зможете зайти в оптовий розділ, використовуючи свій логін і пароль, які ви вводили при реєстрації.

Компанія “Волсмарт” є ексклюзивним представництвом на ринку України провідних світових виробників ортопедичної продукції, які завоювали визнання споживачів в усьому світі, а саме:

Ortop™ – бандажно-корсетна продукція і ортези для суглобів;
Qmed™ – ортопедичні подушки, гімнастичні м’ячі і масажні килимки виробництва Польщі;
Lipoelastic™ – чеський виробник, який входить в десятку світових лідерів по виробництву антиварикозного компресійного трикотажу;
SpaGel™ – гелеві, збагачені вітамінами і маслами носочки і рукавички, виробництво США;
Foot Care™ – гелеві та силіконові вироби для стопи, виробництво США.
Компанія завжди відкрита для нових ідей і співпраці.

Ми цінуємо кожного клієнта і віримо в наше взаємовигідне плідне співробітництво!