Реабілітація

Компанія «Волсмарт» — власник роздрібного інтернет-магазину «Ортоп», що представляє величезний вибір ортопедичних товарів і медичної техніки, включаючи моделі власного виробництва. Це дозволяє без зниження якості істотно заощадити кошти покупців. Тут у вас є можливість придбати, а також замовити доставку по Києву та в будь-яку точку України товари для реабілітації таких категорій:

Медичні ліжка

Якщо людина відновлюється після важкої хвороби або травми, через які вона виявляється прикутою до ліжка, звичайне ліжко в більшості випадків виявляється непридатним. Воно не призначене для постійного перебування в ньому. В такому випадку рекомендовано використання спеціальних медичних реабілітаційних ліжок. Вони бувають кількох видів:

 • з двома секціями з функцією регулювання головної секції;
 • з трьома секціями з можливістю змінювати положення ножний і головний секцій;
 • з чотирма секціями з можливістю істотно змінювати конфігурацію; в першу чергу призначаються для самих ослаблених пацієнтів з тяжкими серцево-судинними захворюваннями і травмами опорно-рухової системи.

Існують моделі як з механічним, так і з електричним приводом. Моделями з електроприводом управляти набагато легше. У деяких випадках це може робити сам пацієнт.

Медичні ліжка додатково оснащуються колесами на ніжках для легкого переміщення, а також іншими корисними аксесуарами: штативами для крапельниці, поручнями, надліжковими трапеціями для більш легкого прийняття сидячого положення або підйому.

Інвалідні коляски

Це спеціальні крісла з колесами, які можуть використовуватися як інвалідами з серйозними захворюваннями опорно-рухового апарату, змушеними користуватися ними довічно, так і тими, хто проходить відновлення після травми або захворювання, з тимчасовою втратою працездатності.

Існує кілька різновидів інвалідних колясок:

 • механічні — приводяться в рух мускульною силою рук;
 • з електричним мотором — приводяться в рух за допомогою вбудованого електричного мотора, який живиться від акумуляторної батареї; управляти можна за допомогою спеціального джойстика на підлокітнику;
 • крісло-каталка — хворого переміщує інша людина; зазвичай використовується в хірургічних відділеннях лікарень.

Більш просунуті моделі оснащуються додатковими аксесуарами, такими як санітарні пристосування, фіксуючі пояси, анатомічне сидіння тощо.

Протипролежневі матраци

При необхідності дотримуватися постільного режиму тривалий час можуть розвиватися пролежні, виразки або запалення шкірного покриву. Вони викликають постійний нестерпний біль і можуть стати причиною серйозних ускладнень, аж до зараження крові.

Ефективно вирішити проблему допоможе протипролежневий матрац. Він рівномірно розподіляє тиск на тіло пацієнта, істотно знижує тертя і нормалізує кровообіг. Крім того, є моделі антипролежневих матраців з компресором, в яких тиск регулюється за допомогою електроніки і може бути налаштований індивідуально. У свою чергу, вони діляться на комірчасті і секційні моделі.

Тренажери для реабілітації

Фізична активність — один з найбільш важливих компонентів процесу реабілітації. Оскільки ослабленій людині звичайні тренажери для здорових спортсменів можуть бути не під силу, існують спеціальні тренажери для реабілітації. Їх можна використовувати для відновлення працездатності рук, ніг і інших частин тіла. При правильному підході і регулярних заняттях можна домогтися повного відновлення сили і спритності.

Милиці

Це спеціальні медичні пристосування, які використовуються людьми з порушеннями координації, викликаними травмами, захворюваннями, фізичними вадами або похилим віком.

Милиці бувають декількох видів:

 • підлокітні;
 • пахвові.

Найбільш зручними вважаються підлокітні милиці, особливо моделі з можливістю регулювання по висоті. Крім того, милиці можуть оснащуватися спеціальними протиковзними пристроями, що вельми корисно в зимовий час.

Тростини

Найпростіший пристрій для підтримки людини при ходьбі. Являє собою палицю з опорною ручкою на кінці. Тростини діляться на кілька видів:

 • стаціонарна;
 • телескопічна з можливістю регулювання висоти;
 • квадропод — тростина на 4-х опорах для максимальної стійкості.

Найбільш популярні моделі – стаціонарна і телескопічна. Квадроподи найчастіше використовуються в період реабілітації, при сильному ослабленні або в літньому віці для надійної опори при пересуванні.

Ходунки для хворих

Ходунки використовуються людьми з серйозними проблемами опорно-рухового апарату або в період відновлення після важкої травми або серйозного захворювання. Вони компактні, мобільні, мають невелику вагу, а також не вимагають спеціальних навичок у використанні.

Ходунки ділять на кілька різновидів:

 • крокуючі;
 • некрокуючі — стаціонарні або фіксовані;
 • універсальні — об’єднують в собі крокуючі і некрокуючі;
 • роллатори — дві з чотирьох опор оснащуються колесами.

Санітарні пристосування

Своєчасні гігієнічні процедури — невід’ємна частина успішного процесу відновлення після травми, операції і важких хвороб, догляду за інвалідами, хворими і літніми людьми. У цьому допоможуть різноманітні санітарні пристосування:

 • стілець-туалет;
 • насадка на унітаз;
 • стілець для душа;
 • лава для душа;
 • сидіння для ванної;
 • надувна ванночка для миття голови.

Медмагазин «Ортоп» здійснює доставку замовлень в найкоротші терміни:

 • по Києву — кур’єром;
 • в інші регіони України — сервісом «Нова пошта».

Все обладнання для реабілітації, яке реалізується в нашому інтернет-магазині — виключно високої якості, офіційно сертифіковане, має гарантію. Оплату можна здійснити готівковим і безготівковим розрахунком — переказом на карту Приватбанку або оплатою по терміналу в мережі магазинів.

Щоб зробити правильний вибір при купівлі товару, зверніться до наших висококваліфікованих консультантів. Багато з них мають медичну освіту, тому зможуть надати точну і грамотну консультацію, а також дадуть вичерпну відповідь на будь-які питання. Для цього необхідно звернутися в один з магазинів або зателефонувати на гарячу лінію.