Про нас

Ортопедичні товари – величезна група, яка налічує десятки тисяч різновидів. Це продукція, покликана поліпшити якість життя і підвищити її комфорт, прискорити процес відновлення після травми і запобігти її появу. До необхідності купити медичні ортопедичні вироби рано чи пізно приходять люди, чия робота передбачає сидячий спосіб життя або пов’язана з постійним перебуванням на ногах. Хворобливі відчуття нерідко виникають у спортсменів і вагітних, літніх людей і навіть у маленьких дітей з нерівномірним або слабким фізичним розвитком.

Наш магазин ортопедичних товарів створений для того, щоб кожен зміг відчути радість свободи рухів. Ми, як продавець і виробник, несемо відповідальність за якість реалізованих виробів. Саме тому наші експерти відбирають ортопедичну продукцію для продажу з особливою ретельністю. У каталозі ви знайдете тільки сертифіковані товари від відомих виробників, якість яких оцінили медичні фахівці та споживачі з різних країн. На всю представлену продукцію поширюється гарантія виробника, термін якої залежить від специфіки обраної групи.

Хто ми?
Компанія «Волсмарт» – це:
– прямий постачальник торгових марок Ortop, Lipoelastic, QMED, Spa Gel;
– виробник ТМ FootCare. При розробці і виготовленні нових унікальних технологій по догляду за стопою ми тісно співпрацюємо з американськими експертами і лікарями-ортопедами;
– постійний учасник наукових конференцій;
– спонсор, який допомагає розвивати українську медицину;
– мережа ортопедичних салонів “Ortop”, на даний момент налічує 7 магазинів.
Також ми ваш потенційний бізнес-партнер, що допомагає впровадити якісну продукцію за прийнятними цінами на роздрібний ринок. Інтернет-магазин являє собою зручний спосіб купити якісні ортопедичні товари оптом і в роздріб, незалежно від вашого місця перебування.

Хто наші клієнти?
«Волсмарт» – це ім’я, що заслужило бездоганну репутацію на ринку ортопедичних виробів та підтримує її вже більше 10 років. За цей час ми встигли завоювати довіру сотень постійних клієнтів, серед яких:
– реабілітаційні центри;
– ортопедичні салони;
– мережі аптек;
– державні та приватні клініки;
– спортивні магазини;
– волонтерські організації.
Ми допоможемо підвищити рівень вашого професіоналізму – для кожного з наших оптових покупців проводиться індивідуальне навчання з виїздом лектора. Крім того, вся професійна інформація, що стосується товарів, доступна в режимі 24/7 після проходження реєстрації.

Продаж ортопедичних виробів також здійснюється в роздріб. У наших менеджерів можна отримати всю необхідну інформацію не тільки про терміни доставки, а й щодо особливостей експлуатації та догляду за обраним продуктом. Фахівці запропонують найбільш ефективний спосіб вирішення вашої проблеми, а також допоможуть визначитися з розміром вироба.

В якому б місті України ви не жили: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль , Луцьк, Ужгород – будьте впевнені в тому, що ви завжди зможете купити оптом ортопедичні товари за вигідною ціною в нашій компанії і обговорити питання транспортної логістики.