Ortop

ortop

Виробником групи корсетних поясів і бандажів ТМ Ortop є компанія I-Ming Sanitary Materials Ltd. в тісній співпраці з компанією «Волсмарт» і на її замовлення. Всі конструкції розроблені з залученням вітчизняних фахівців: медиків, технологів, фахівців з біомеханіки. В області розробки і вдосконалення конструкцій і матеріалів компанія «Волсмарт» активно співпрацює з фахівцями університетських клінік, лікарями-ортопедами, травматологами, неврологами і реабілітологами.

Виробництво оснащене новітнім обладнанням. Висококваліфіковані співробітники забезпечують якість і надійність, закладені в технології виробництва. Вибір матеріалів і технологічність виготовлення гарантують незмінно високу ефективність, надійність і зносостійкість готової продукції.

Відповідно до вимог часу і розвитку медичної науки компанія «Волсмарт» розробляє і впроваджує в практику нові конструкції виробів, виготовлених з сучасних, комфортних, безпечних і довговічних матеріалів.

Вироби медичного призначення під торговою маркою Ortop – ортопедична продукція для всієї родини! Наша мета – зробити якісні ортопедичні товари максимально доступними українському споживачеві.

Якість виробів ТМ Ortop підтверджується міжнародними сертифікатами ISO 13485: 2003, FDA, а також європейським знаком CE.

Сертифікат ISO 13485: 2003, за яким сертифікований виробник ТМ Ortop, вказує, що весь виробничий цикл відповідає суворому міжнародному стандарту контролю якості.

Стандарт ISO 13485: 2003 визначає вимоги до системи менеджменту якості, які можуть застосовуватися організацією при проектуванні, розробці, виробництві, монтажі та обслуговуванні медичних виробів, а також при і забезпеченні пов’язаних з ними послуг.

Маркування CE – спеціальний знак, що наноситься на виріб. Знак засвідчує, що виріб відповідає основним вимогам директив Європейського союзу. Маркування CE вказує на те, що виріб не є шкідливим (небезпечним) для здоров’я його споживачів, а також без шкоди для навколишнього середовища.

Продукція ТМ Ortop схвалена до застосування FDA (Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, США). Таке схвалення підтверджує можливість використання виробів ТМ Ortop в якості продукції медичного призначення.

перейти до товарів бренду