Footcare

footcare

ТОВ «Волсмарт» пропонує широкий асортимент продукції, яка дозволяє істотно полегшити проблеми з ногами ТМ FootCare.

В наявності компанії є устілки для профілактики і лікування плоскостопості, устілки для носіння взуття на підборах, підпяточники для амортизації при ходьбі, масажні силіконові устілки для бігу і занять спортом, клейкі подушечки і смужки в взуття для пом’якшення жорстких місць і вставки в взуття для профілактики натоптишів багаторазового використання, так само багато інших корисних речей для профілактики плоскостопості та комфорту ходьби.

У самій назві Foot Care – закладена основна функція продукції, “Догляд за ногами” – дозвольте своїм ніжкам відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації.

Продукція Foot Care представлена ​​на ринку України вже 10 років, і за цей період встигла завоювати високе покликання серед споживачів і фахівців. Продукція ТМ Foot Care виготовлена ​​з високоякісного силікону і гелю. З 2015 року компанія впровадила та здійснила виробництво своєї продукції за новою технологією ComfortGel® technology.

Тепер продукцією даної торгової марки можуть користуватися люди страждають таким захворюванням як цукровий діабет, без ризику пошкодження шкірних покривів і це безумовний прорив!

Висока якість продукції досягається за рахунок технології і матеріалів, з яких виготовлені вироби. Коректори, пелоти, підпяточники, вкладиші, чохли і розпірки виготовлені з матеріалу ComfortGel, який забезпечує високий рівень амортизації і запобігає тертю. Міцність і довговічність виробів досягається за рахунок функції відновлення початкової форми після ударного навантаження.

Можливість використання продукції людям, що страждають на цукровий діабет, так як ComfortGel спеціально розроблений і пройшов ряд перевірок. Даний матеріал максимально близький по консистенції і по щільності до шкіри людини, що забезпечує природну амортизацію, м’якість і захист шкіри.

Силіконові і гелеві вироби виробляються на заводі в США, компанією SilMed LLC. Виготовлення ортопедичних шкіряних устілок проводитися на заводі на Україні компанією Волсмарт, під торговою маркою Foot Care.

Ми не стоїмо на місці, і кожен рік тішимо Вас новинками, враховуючи Ваші побажання!

перейти до товарів бренду