Бандажі для ніг: що це і навіщо вони потрібні?

Бандаж для ніг – це спеціальний виріб, який призначений для лікування і профілактики деяких захворювань нижніх кінцівок. Найбільш часто його використовують при наявності деформацій, запальних процесів, пошкоджень зв’язкового апарату і суглобів.

Люди, які дбають про своє здоров’я і бажають зберегти здатність до фізичних навантажень і занять спортом досить часто страхуються від небажаних травм за допомогою бандажів. Стан організму людини безпосередньо впливає на його професійну діяльність, та й якість життя в цілому. Набагато легше запобігти недузі, ніж потім довго і болісно лікувати її. А якщо проблема вже виникла, то бандаж для ніг – це незамінна річ, яка допомагає швидше увійти в колію.

Які існують види бандажів

Бандаж на гомілковостопний суглоб зі спіральними ребрами жорсткості WH-917
Бандаж на гомілковостопний суглоб зі спіральними ребрами жорсткості WH-917

У каталозі товарів можна ознайомитися з величезним асортиментом, який ми надаємо своїм клієнтам. Щоб отримати необхідний ефект, лангет на ногу потрібно в першу чергу правильно підібрати, в чому людині повинен допомогти доктор.

Бандажі для ніг класифікуються за різними критеріями:

– рівень жорсткості і фіксації;

– мета – лікування або профілактика;

– сфера – медицина або заняття спортом;

– місце застосування – стегно, коліно, гомілковостопний суглоб.

Якщо говорити конкретно про видах бандажів в залежності від рівня жорсткості фіксації, то їх ділять на:

 1. Середня фіксація. Являє собою еластичний тканинний виріб, який забезпечує здавлювання ділянки тіла, фіксуючи її в необхідному положенні. Виріб буде корисним при наявності розтягнень зв’язок і вивихах.
 2. Сильна фіксація. Усередині таких бандажів з боків знаходяться ребра жорсткості, що забезпечують іммобілізацію певної ділянки ноги. У тій частині, яка буде охоплювати колінний суглоб встановлені спеціальні гелеві кільця.
 3. Максимальна (жорстка) фіксація. Вони мають металеві вставки для більш надійного закріплення, щоб забезпечити коліну повну нерухомість. Ортези для ніг (а вони називаються саме так) показані в посттравматичний і післяопераційний період, коли нога потребує повного спокою.

Кому знадобляться такі товари

Люди, яким рекомендовано використовувати описані вироби, можуть бути будь-якого віку і мати найрізноманітніші захворювання. До показань відносять:

 • Пошкодження сухожиль і зв’язок.
 • Вивихи суглобів.
 • Реабілітаційний період після травм і операцій.
 • Артрит, бурсит і ревматизм.
 • Відновлення після запальних процесів.
 • Профілактика травм у спортсменів.

Якими ж ефектами володіють лангети для ніг? Так як спектр їх застосування досить широкий, то і дія, яку вони надають на організм, цілком різнобічна:

– уповільнюють запальні процеси в м’яких тканинах;

– зменшують набряклість;

– покращують кровообіг;

– фіксують суглоб, тим самим знімаючи з нього навантаження;

– прибирають больові відчуття.

Але як будь-який інший медичний виріб, бандажі для ніг мають і свої протипоказання. До таких можна віднести пошкодження шкіри у вигляді ран або висипу, трофічні виразки, тромбоемболії, артеріальна оклюзія, флебіт і інші, про які повинен повідомити лікар.

Для виготовлення всіх зазначених в статті виробів використовують тільки високоякісні матеріали, що забезпечують їх довгий термін служби. Зокрема, це повітропроникний неопрен, який має зігріваючий ефект. Деякі моделі зроблені з щільного еластичного повітропроникного полотна AIRMESH.

Якщо говорити про особливості експлуатації, то бандажі для ніг зовсім не вибагливі.

Деякі важливі деталі:

 1. Більшість моделей має спеціальні застібки або шнурівку, що регулюють обсяг.
 2. Прати корсет для ніг в машині заборонено. Допускається тільки ручне прання з засобами для делікатного прання, при цьому температура води не повинна перевищувати 30 градусів. Віджимати небажано, сушити можна тільки в умовах кімнатної температури, не піддаючи впливу сонячних променів і різних приладів.
 3. Розмір підбирається індивідуально по таблиці. Модель будь-якого бандажа підходить як для правої, так і для лівої ноги.

Крім всіх перерахованих позитивних якостей, бандаж має ще одним – він з легкістю може замінити гіпс. Якщо людина зламала ногу, то, наприклад, ортез для ніг, що володіє функцією жорсткої фіксації, забезпечить повну нерухомість кінцівки.

Підводячи підсумок, можна сказати, що бандаж для ніг – річ досить універсальна, але має свою специфіку. Тому підібрати модель людині для конкретного випадку може тільки лікар, враховуючи при цьому основне захворювання і супутні, анатомічні особливості організму, наявність особливої ​​чутливості до деяких речовин.

 Де купити оптом

На даному сайті можна купити оптом бандажі та ортези для ніг від виробника. Ми пропонуємо співпрацю всім бажаючим, отримати якісні товари за доступними цінами. Найчастіше нашими партнерами стають аптеки, медичні центри і клініки, реабілітаційні центри, спортивні клуби, а також приватні підприємці. Оптова закупівля – це прекрасна можливість придбати все, що потрібно, за прийнятною вартістю і без зайвих турбот.

Щоб придбати бандажі у нас, необхідно пройти реєстрацію на сайті, заповнивши спеціальну форму. Після цього Ви зможете зробити своє замовлення. Потім – чекайте його в обумовлені терміни. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому для них створені зручні умови оплати і доставки, на вибір.