Бандаж на стегно: коли і кому він може знадобитися?

Бандажі – це ортопедична продукція, яка активно застосовується людьми, які мають певні проблеми з опорно-руховим апаратом, і при цьому одночасно є відмінним засобом для запобігання будь-яких пошкоджень.

Наші стегнові бандажі від виробника, які можна купити оптом, на сьогоднішній день використовуються в найрізноманітніших цілях:

-для лікування і профілактики травм і захворювань в області стегна;

– під час реабілітації в післяопераційний і посттравматичний періоди.

Ці вироби відносяться до ортопедичних товарів і вони мають безліч корисних властивостей, про які піде мова далі. Також в даній статті Ви можете ознайомитися з питаннями:

1) які існують види бандажів на стегно;

2) показання та протипоказання до їх застосування;

3) особливості замовлення товарів і доставки.

Бандаж на стегно можна класифікувати за деякими критеріями. Наприклад, за ступенем фіксації бандажа, яку вибирають залежно від проблеми. Існує 4 основних види:

 1. Легкої фіксації. Це бандаж на стегно еластичний, і його найчастіше застосовують з метою профілактики розтягнень сухожиль і зв’язок, а також – зношування м’язових волокон. Вони майже зовсім не обмежують рухливість в суглобі, тому в них можна займатися спортом, та й просто комфортно рухатися.
 2. Середньої фіксації. Мають вставки з жорстких матеріалів, які гарантують більш надійну підтримку кінцівки для її відновлення. Застосовують при тривалому одужанні після перелому, так як вони забезпечують нормальний кровообіг і в деякій мірі обмежують рухи.
 3. Сильної фіксації. Це виріб з більш складною конструкцією, яка включає пластикові та металеві вставки. Відрізняється тим, що надійно фіксує суглоб, роблячи рухи неможливими, що сприяє його швидкому відновленню.
 4. Повної фіксації. Цей тип бандажів відрізняється тим, що має ребра жорсткості з металу та інших твердих матеріалів, тому в деяких випадках він навіть може замінити гіпсову пов’язку.
Бандаж еластичний на стегно ES-601
Бандаж еластичний на стегно ES-601

Крім того, стегнові бандажі можна поділити ще на деякі різновиди.

 1. В залежності від віку існують моделі для дорослих і для дітей, які відрізняються між собою тільки розміром.
 2. За типом конструкції є правосторонні і лівосторонні пристосування. Але є і такі, які можна одягати як на ліву, так і на праву ногу.
 3. За призначенням бандажі можна розділити на післяопераційні, посттравматичні, лікувальні і профілактичні.
 4. Склад виробів різноманітний – від натуральної бавовни до неопрена, що має зігріваючий ефект.

Функції стегнових бандажів і показання до їх застосування

Ефективність, яку має бандаж на стегно компресійний, важко переоцінити, оскільки він володіє такими позитивними якостями:

– покращує кровообіг в тканинах;

– захищає тазостегновий суглоб і стегно від ударів і пошкоджень;

– створює компресійний і зігріваючий ефект;

– виводить зайву вологу, завдяки матеріалу, з якого виготовлений.

Опорно-руховий апарат отримує велике навантаження, особливо у людей, які багато рухаються і займаються фізичною працею. Використовуючи бандаж, людина, має можливість забезпечити тимчасовий спокій своїм м’язам, зв’язкам і суглобам, щоб оберегти їх від захворювань і травм, або допомогти швидше повернути їм колишню форму, якщо пошкодження все-таки відбулися.

Супорт стегна, показання до застосування:

 • Профілактика розтягнень і травм, в тому числі – при занятті спортом.
 • Лікування розривів зв’язок і сухожиль.
 • Усунення запальних процесів в м’язах.
 • Реабілітація після операцій, переломів і інших травм.

Особливих протипоказань до використання бандажів на стегно немає. Це можуть бути тільки дефекти на шкірі в місці застосування супорта. Але необхідно пам’ятати, що саме лікар повинен призначити застосування того чи іншого ортопедичного виробу, а головне – він розповість, як це зробити правильно, без шкоди організму. Винятком можуть бути легкі профілактичні фіксатори, які людина може придбати самостійно.

Ортез на стегно виготовляють з матеріалів, які є гіпоалергенними, безпечними, не викликають пошкоджень шкіри, тому вони підходять абсолютно для кожного пацієнта.

Тазостегнові бандажі – це вироби, які застосовують при реабілітації після травм і захворювань тазостегнового суглоба і стегнових кісток. Крім того, такий бандаж буде корисний в періоді після пологів, якщо мало місце розходження кісток таза. Він надійно фіксує суглоб і обмежує рухи, що дає йому можливість повністю відновитися.

Особливості експлуатації

Підібрати правильний лікувальний ортез людині повинен тільки лікар. При цьому обов’язково враховує тяжкість і рід травми або захворювання, проводяться виміри, і підбирається відповідний розмір за таблицями. Щоб куплений товар довго прослужив, за ним потрібно правильно доглядати. Прати необхідно вручну, не застосовуючи агресивних миючих засобів, але перед цим потрібно витягнути все жорсткі елементи, а також закрити липкі стрічки. Для сушки можна використовувати обігрівальні прилади та зберігати при сонця.

Де купити бандажі

Якщо Ви хочете купити бандаж на стегно оптом, то необхідно, для початку, заповнити заявку на реєстрацію на нашому сайті. Ми пропонуємо тільки високоякісний товар, а також – співпрацю на вигідних для клієнтів умовах. Оплата і доставка можлива будь-яким зручним для Вас способом.

Попередня статтяБандажі для ніг: що це і навіщо вони потрібні?
Наступна статтяБандаж на коліно: коли і кому він необхідний