Вальгусні бандажі: що це таке і коли вони можуть знадобитися?

Згідно зі статистикою, вальгусна деформація великого пальця стопи (в народі іменується шишкою або кісточкою на нозі) спостерігається приблизно у кожної четвертої жінки. У той же час, чоловіки страждають від даної патології вкрай рідко. Обумовлено це тим, що основною причиною розвитку захворювання є часте носіння неправильного, але такого улюбленого багатьма представницями прекрасної статі, взуття: з вузьким носком, на високих підборах або, навпаки, на абсолютно плоскій підошві.

У таких моделях навантаження на стопу розподіляється неправильно, в результаті чого і виникає відхилення великого пальця. Скорегувати його положення можна, використовуючи вальгусний бандаж. Це спеціальне ортопедичне пристосування, призначене для лікування і профілактики Hаllux Valgus, яке допомагає зафіксувати перший плеснофаланговий суглоб і запобігти його подальшій деформації. Залежно від ступеня викривлення, використовувати в цих цілях рекомендується еластичний, посилений або шарнірний вальгусний бандаж – оптом купити ці вироби за найвигіднішою ціною можна в компанії «Волсмарт».

Що ми пропонуємо?

У нашому каталозі представлені коректори для кісточки на нозі декількох видів:

 • Класична вальгусна шина. Являє собою м’який еластичний фіксатор, який використовується для профілактики і корекції початкової стадії Hаllux Valgus, а також для захисту кісточки від натирання взуттям. Неопреновий бандаж ефективно зменшує навантаження на плеснофаланговий суглоб, випрямляє великий палець, позбавляє від дискомфорту і болю при ходьбі. Крім того, вальгусна шина оптом показана до застосування при таких патологіях, як бурсит, подагра, удари і інші травми великого пальця ноги.
 • Посилений Вальгусний бандаж. Незамінна річ для людей, у яких спостерігається виражене викривлення пальця. За рахунок посилення металевою пластиною забезпечується більш жорстка фіксація першого плеснофалангового суглоба, що сприяє його поверненню в фізіологічне положення. Завдяки зручним застібкам-липучкам виріб легко регулюється під будь-який обсяг стопи, а текстильна внутрішня поверхня захищає шкіру від натирання. Однак, варто зазначити, що посилений противовальгусний коректор не рекомендується носити з взуттям – він призначений для використання в домашніх умовах (під час сну або днем).
 • Шарнірний (нічний) фіксатор великого пальця. Складається з окремих бандажів (на стопу і на великий палець), що з’єднуються за допомогою пластикового шарніра. Така конструкція дозволяє регулювати положення плеснофалангового суглоба, частково зберігаючи при цьому його рухливість. Але застосовувати шарнірний коректор слід виключно в нічний час – ходити в ньому забороняється.

Як купити вальгусний бандаж оптом?

Щоб отримати доступ до прайсу з оптовими цінами і почати співпрацю, досить:

 • Перейти в розділ «Купити оптом».
 • Натиснути на кнопку «Зареєструватися»
 • Заповнити реєстраційну форму.
 • Отримати підтвердження на вказаний e-mail.
 • Повторно зайти на сайт під своїм логіном і паролем.

Для всіх клієнтів, які бажають купити вальгусну шину оптом, ми пропонуємо найнижчі ціни, зручні способи оплати (готівковий і безготівковий розрахунок, банківський переказ), оперативну доставку по Києву та в інші населені пункти України.

Показання до застосування противовальгусних бандажів

Як зрозуміло з назви, в першу чергу, вальгусні коректори використовуються для лікування Hаllux Valgus – шишки на нозі. Вони допомагають зафіксувати великий палець в анатомічно правильному положенні, зменшити навантаження і тертя на плеснофаланговий суглоб, підвищити комфортність ходьби. Також антивальгусна шина буде корисною для тих, хто має схильність до розвитку кісточки на нозі. Перш за все, це стосується:

 • жінок, які часто носять взуття на високих підборах;
 • людей, які страждають поперечною плоскостопістю (дана патологія збільшує ймовірність деформації);
 • пацієнтів, у яких є вроджена схильність до захворювань суглобів, надмірна вага, ендокринні розлади та інші фактори ризику виникнення Hаllux Valgus.

З метою профілактики відхилення великого пальця найкраще використовувати еластичну шину, яка дозволить послабити тиск на передній відділ стопи і, тим самим, запобігти формуванню кісточки. При прогресуючій вальгусній деформації краще віддати перевагу посиленому або нічному бандажу. Всі перераховані типи виробів також рекомендується застосовувати при наступних патологіях:

 • бурсит великого пальця стопи (бандаж допомагає зменшити больові відчуття і набряклість, знизити тиск на запалений суглоб і прискорити одужання);
 • подагра (при даному захворюванні часто уражається суглоб великого пальця на нозі, тому для полегшення симптомів і профілактики ускладнень також рекомендується носити вальгусну шину);
 • травматичні ушкодження великого пальця ноги (ортопедичні пристрої в таких випадках зменшують навантаження на передню частину стопи і сприяють швидшому загоєнню тканин).

Будемо раді, якщо дана інформація допоможе вам і вашим клієнтам.

Звертайтеся! Ми завжди відкриті для плідного та взаємовигідного партнерства.

Попередня статтяОртопедія для ніг: ефективні пристосування для лікування і профілактики захворювань стоп
Наступна статтяВкладиші для стопи: асортимент ТМ Footcare