Ортопедія для ніг: ефективні пристосування для лікування і профілактики захворювань стоп


Компанія «Волсмарт» пропонує за вигідною ціною купити оптом ортопедичні устілки, коректори пальців, вставки для підтримки поперечного зводу і інші вироби для стопи, які допомагають полегшити больові відчуття в ногах, захистити проблемні області від надмірного тиску, а також значно підвищити комфорт звичного взуття та ходьби.

Вальгусні бандажі

Кісточка на нозі або, висловлюючись медичною мовою, – вальгусна деформація великого пальця є однією з найпоширеніших ортопедичних патологій (особливо, у жіночої частини населення). На початкових стадіях хвороба протікає практично безсимптомно і не доставляє особливого дискомфорту. Однак, у міру її прогресування, багато хто задається питанням: як прибрати кісточку на нозі.
Для цих цілей ми пропонуємо роздрібним продавцям купити вальгусний бандаж оптом – це допоможе впоратися з бідою величезної кількості людей, які є потенційними покупцями, через поширеність даного захворювання. Адже ефективно допомагає захистити шишку від натирання взуттям, надійно зафіксувати деформований суглоб і скорегувати його патологічне положення. Вальгусна шина оптом в нашому каталозі представлена ​​в декількох варіантах: для денного і нічного носіння, що дозволяє проводити лікування кісточки на нозі комплексно – для досягнення найкращих результатів. Пристосування добре фіксує і випрямляє великий палець, запобігає утворенню мозолів, знижує біль і дискомфорт. Лікування шишки на ногах за допомогою бандажа доступне абсолютно кожному, оскільки коштує вальгусна шина недорого, а позитивний ефект від її застосування проявляється швидко.

Вкладиші для стопи

До даної категорії відносяться наступні вироби:
· Вкладиш в передній відділ стопи, призначений для полегшення ходьби у взутті на високих підборах, запобігання ковзання стопи, зняття втоми, розвантаження плесни і фаланг;
· Вставка під подовжній звід стопи з гіпоалергенного гелю ComfortGel, яку можна використовувати з туфлями і босоніжками на підборах до 12 см;
· Вкладиш під плюсну – розвантажує передній відділ ступні і допомагає зменшити больові відчуття, викликані натоптишами та невромою;
· Т-образні вставки для підтримки поперечного зводу з гелю і натуральної шкіри.

Клин під подовжній звід стопи – ортопедичне пристосування, що використовується з метою профілактики і лікування поздовжньої плоскостопості. Добре підтримує внутрішній край ступні, захищає його від перевантажень, зменшує вібрації під час ходьби і полегшує біль в суглобах.
Вставка під подовжній звід стопи підходить практично для будь-якого взуття (в тому числі, модельного), зручно кріпиться до устілки і не ковзає по її поверхні. В асортиментній лінійці бренду FootCare представлені 2 моделі клинів:
– зі шкіри на корковій основі;
– з гіпоалергенного гелю ComfortGel.

Коректори для пальців ніг

Незамінна річ для людей, які страждають вальгусною деформацією. Протектор на кісточку пальця стопи дозволяє скорегувати положення першого плеснофалангового суглоба і захистити його від натирання взуттям. У деяких моделях також додатково передбачена міжпальцева перегородка для стопи. Вона розміщується між великим і другим пальцем, перешкоджає їх тертю і утворенню мозолів. Крім Hallux valgus, використовуватися подібні вироби можуть при подагрі і бурситі першого плеснофалангового суглоба.
Коректор пальців ніг це спеціальне кільце з гіпоалергенного гелю, поєднане з міжпальцевою перегородкою. Виріб надівається на великий палець і використовується при:
· Вальгусній деформації;
· Артрозі, артриті, бурситі першого плеснофалангового суглоба;
· Подагрі.
Також фіксатор для пальців ніг може застосовуватися для профілактики утворення потертостей і підвищення комфортності взуття.

Манжети для ніг

Манжета на передній відділ стопи – корисне пристосування для людей, які відчувають дискомфорт при ходьбі, викликаний підвищеною чутливістю плесни, натоптишами або іншими патологіями. Завдяки наявності гелевої прокладки під поперечним склепінням, ефективно розвантажує і амортизує передній відділ стопи, зменшує больові відчуття і втому ніг.
Для захисту великого пальця підійде спеціальна манжета на кісточку. У даній моделі гелева прокладка розташована в області першого плеснофалангового суглоба, що дозволяє запобігти натиранню шишки, появі натоптишів і появі болю.

Ортопедія для ніг: ефективні пристосування для лікування і профілактики захворювань стоп
Ортопедія для ніг: ефективні пристосування для лікування і профілактики захворювань стоп

Міжпальцеві перегородки

Купити коректор пальців оптом для подальшої реалізації ми пропонуємо тим продавцям, які допомагають людям в профілактиці і лікуванні наступних патологій:
· Вальгусна деформація великого пальця стопи;
· Молоткообразна / кігтеподібна деформація пальців;
· Мозолі міжфалангових суглобів;
· Бурсит;
· Подагра.

Наклейки від мозолів

Справжнім порятунком від мозолів є силіконові наклейки – у взуття їх можна прикріплювати як на задник, так і в інших місцях, де виникає тертя шкіри і дискомфорт. Завдяки багаторазовій клейовій основі користуватися ними можна протягом досить довгого часу, при необхідності фіксуючи в різних парах. Також наклейки у взуття не вимагають особливого догляду. Перед повторним застосуванням їх досить просто очистити від пилу ретельно висушити.
Виготовляються наклейки від мозолів ТМ FootCare з гіпоалергенного гелю ComfortGel який добре захищає шкіру від подразнень. Також цей матеріал не всідається з часом і не ковзає. Наклейки у взуття купити оптом – оптимальне рішення проблеми тих ваших покупців, у кого часто з’являються мозолі.

Напальчники для ніг

Використовуються при перехрещенні пальців на ногах, молоткообразній і кігтеподібній деформаціях, мозолях міжфалангових суглобів і больових відчуттях, що виникають під час ходьби або носіння взуття.

Ортопедичні устілки

Устілки для взуття оптом в каталозі компанії «Волсмарт» представлені у великій різноманітності. Серед найбільш популярних моделей можна відзначити:
· Орто устілки для профілактики поздовжньої і поперечної плоскостопості;
· Напівустілки-супінатори, які використовуються для носіння з відкритим і модельним взуттям;
· Спортивні ортопедичні устілки оптом, що забезпечують розвантаження стоп під час занять бігом і іншими видами спорту;
· Масажні гелеві вкладки у взуття, що використовуються для зменшення втоми і дискомфортних відчуттів;
· Дитячі устілки оптом – для профілактики плоскостопості у підростаючого покоління;
· Силіконові вкладиші.
Також, за невисокою ціною, у нас можна купити устілки оптом зі спеціального термопластичного матеріалу, які використовуються для виготовлення вкладишів за індивідуальним замовленням.

Підп’яточники

П’яткова шпора приносить багато незручностей, одним з яких є пекучий біль при ходьбі. Для її полегшення обов’язково потрібно використовувати підп’яточник – спеціальну вкладку у взуття, що допомагає знизити ударне навантаження на стопу і запобігти її травмування. Також підп’яточник рекомендується носити в профілактичних цілях при тривалому перебуванні на високих підборах або заняттях спортом.
Підп’яточники при шпорі п’яти виготовляються з різних матеріалів: гіпоалергенного гелю, медичного силікону, натуральної шкіри. Всі вироби забезпечують надійний захист п’яти і полегшення больового синдрому.
Для чого потрібен підп’яточник у взутті ще:
· Для зменшення болю після травм п’яти;
· В період реабілітації після операцій на ногах;
· Для компенсації укорочення однієї з кінцівок (тут застосовуються спеціальні підп’яточники для взуття ортопедичні при різній довжині ніг).

Де найвигідніше підп’яточник купити оптом?

Оскільки наша компанія є не просто постачальником, а й безпосереднім виробником ортопедичної продукції для ніг ТМ FootCare, у нас її можна придбати за найнижчою ціною. Щоб отримати доступ до оптового прайсу, досить зареєструватися на сайті або зв’язатися з менеджером по телефону.
Всі представлені в каталозі вироби (ортопедичні устілки, вставки і манжети для переднього відділу стопи, міжпальцеві перегородки, підп’яточник) купити оптом можна з доставкою в будь-який населений пункт України, вибравши найбільш зручний для себе спосіб оплати.
З питань співпраці звертайтесь за електронною адресою або телефонами, вказаними в розділі «Контакти».
Ми завжди відкриті для плідного і взаємовигідного партнерства!

Попередня статтяОртопедичні подушки: видове різноманіття та показання до застосування
Наступна статтяВальгусні бандажі: що це таке і коли вони можуть знадобитися?