Бандаж на лікоть: кому і коли він може знадобитися?

Давайте розглянемо, як влаштований ліктьовий суглоб. У ньому поєднуються три кістки, поблизу від нього проходять великі кровоносні судини, а до його капсули прикріплюються кілька сухожиль. І якщо ця область травмується, то людина відчуває великі незручності. Наприклад, лікоть сильно болить при рухах і навіть іноді в спокої, що заважає займатися повсякденними справами. Мимовільне одужання затягується дуже надовго, а якщо травмуючий чинник не усунути, то воно може не настати ніколи. Саме в цих випадках може знадобитися бандаж на ліктьовий суглоб. Це нехитре пристосування знизить навантаження на хворе зчленування і допоможе йому швидше відновитися.

Фіксатор ліктьового суглоба: що це таке
Бандаж для ліктя – еластичне текстильне пристосування, яке міцно утримує суглоб в фізіологічному положенні і не дозволяє йому згинатися і розгинатися занадто активно. Завдяки особливим лікувальним матеріалами і тканинам, з яких виготовляють фіксатор, під час носіння хвора область м’яко масажується і прогрівається. Все це прискорює відновлення пошкоджених частин суглоба, зв’язок і сухожиль.

Ліктьовий бандаж сприяє поліпшенню кровообігу і зменшення больових відчуттів. Його позитивний вплив на суглоб пов’язаний з тим, що еластична фіксація не дозволяє здійснювати активні рухи, які заподіюють дискомфорт. А як відомо, хворому органу потрібно забезпечити спокій, щоб він скоріше видужав.

Види медичних налокітників
Всі ортопедичні вироби бувають двох видів: м’якими і жорсткими. Другі називаються ортезами; вони представляють собою складну конструкцію, міцно фіксують руку в фізіологічному (зігнутому в лікті) положенні. Кут згинання може змінюватися за допомогою регулювальних шарнірів. Такі ортези покликані надійно фіксувати суглоб в нерухомому стані і цілком можуть замінити гіпсову пов’язку. Використовуються вони після складних переломів та операцій.

Роз'ємний ортез на лікоть з бавовною ES-260
Роз’ємний ортез на лікоть з бавовною ES-260

Якщо ж пацієнту пощастило і його травма менш значна (розтягнення зв’язок, підвивих і т. н.), то йому більше підійде м’яке пристосування – бандаж для ліктьового суглоба. Моделі таких виробів відрізняються одна від одної матеріалом виготовлення і типом фіксації. Вид призначенного бандажа залежить від діагнозу і ступеня пошкодження.

Існує безліч різновидів і моделей м’яких бандажів. Давайте познайомимося з найкориснішими з них, конструкція яких враховує показання для носіння:

● Фіксатор на лікоть легкого дії. Такі пристосування виготовляються з м’якої, приємної до тіла повітропроникної тканини. Рука в них не мерзне і не потіє. Вони анітрохи не утрудняють руху в суглобі і надають невеликий зігріваючий ефект. Якісна фіксація забезпечується за допомогою безшовної технології. Вироби можна використовувати для профілактики спортивних травм. До цього виду можна сміливо віднести, наприклад, бандаж еластичний на ліктьовий суглоб, купити який пропонує оптова компанія-виробник ортопедичної продукції «Волсмарт».
● Вироби середньої фіксації. Вони виконані з матеріалу, здатного розтягуватися в трьох напрямках, і забезпечують легку рівномірну компресію (стиск) ураженої області. Сфера показань для носіння таких пристосувань дуже широка: це і запалення ліктьового суглоба, і розтягнення зв’язок, і спортивні травми, і відновлення після операцій. Яскравий представник цієї групи – бандаж на лікоть з силіконовими вставками.

З чого виготовляються протектори для суглобів
Захисні вироби призначаються для тривалого носіння і надягаються безпосередньо на руку. Тому виробники, враховуючи ці моменти, виготовляють лікувальні налокітники з гіпоалергенних, повітропроникних і всмоктуючих вологу матеріалів.

До них відносяться:

● бавовна;
● трикотаж;
● неопрен;
● ангора.

У конструкції ортопедичних товарів широко застосовуються як силіконові, так і гелеві вставки. Носити таку продукцію дуже комфортно і абсолютно безпечно. Протектори для ліктя не викликають на шкірі ніяких побічних реакцій.

Коли, кому і навіщо може знадобитися фіксатор для ліктя
Найчастіше такі вироби використовуються в спортивній практиці, оберігаючи руку від перенапруги під час інтенсивних тренувань. Їх призначають після перенесених травм і операцій в проблемній області для прискорення реабілітації.

Носіння фіксуючого пристосування може бути призначено в таких ситуаціях:

● Запальні процеси в суглобі – бурсити, артрити, синовіти. Фіксатор ліктя зменшить біль і набряклість, а також обмежить амплітуду рухів в зчленуванні, тим самим попереджаючи ускладнення.
● Нещодавно перенесене хірургічне втручання в області згину руки. Ортопедичне пристосування вбереже суглоб від передчасних навантажень.
● Епікондиліт («лікоть тенісиста»). Бандаж допоможе усунути запально-дегенеративні прояви.
● Травми і розтягнення зв’язок і сухожиль в ліктьовий зоні. Утримуючи суглоб в малорухливому стані, налокітник сприяє загоєнню тканин.
● Хронічні інтенсивні навантаження на руки від регулярних занять спортом, таких як великий теніс, веслування, боротьба, фехтування і т. н.
● Професійна діяльність, пов’язана з частим згинанням та розгинанням ліктьового суглоба, наприклад, робота з важким інструментом.

Деякі моделі медики рекомендують носити в профілактичних цілях навіть абсолютно здоровим людям. Якщо пацієнт – непрофесійний спортсмен, а просто любитель тенісу, гольфу або бадмінтону, то надітий на руку під час гри м’який бандаж ліктьовий захистить його суглоб від перенапруги.

Де і як купити бандаж на лікоть оптом в Україні
Якщо ви є представником аптечної мережі, реабілітаційного центру, приватної або державної клініки, ортопедичного салону або магазину спорттоварів, то лікувальні вироби для ліктьового суглоба можна купити в оптовій компанії «Волсмарт».

Запропонуйте клієнтам наші бандажі на лікоть найвищої якості. Оскільки ми є прямим постачальником і безпосереднім виробником ортопедичної продукції, то можемо реалізовувати вироби за низькими цінами і доставляти їх оптовому покупцеві без збоїв і в найкоротші терміни. У нас в наявності – всі розміри ліктьових фіксаторів. Розробляючи інноваційні технології по догляду за суглобами, ми переймаємо досвід у кращих експертів і лікарів-ортопедів. На всі наші товари надаємо гарантії і сертифікати.

Щоб купити бандаж на ліктьовий суглоб оптом від виробника, зареєструйтесь на сайті компанії «Волсмарт». Для цього в спеціальну форму введіть ваш логін і електронну пошту і натисніть «Зареєструватися». Після цього на сторінці «Купити оптом» перейдіть за вказаним посиланням, і ви отримаєте доступ до каталогу товарів і оптових цін на них.

Оплата можлива будь-яким зручним способом, на ваш вибір. Доставку товару оптовим покупцям по Києву здійснюємо самостійно. За бажанням клієнта відправку можемо зробити поштою або «Новою Поштою», як по Києву, так і по всіх регіонах України.