Бандаж для пальців рук: кому і коли він може знадобитися?

Поки наші пальці цілі і здорові, ми їх не помічаємо. Здається, що всі повсякденні справи робляться самі собою. Але травми пальців рук, такі як переломи, вивихи або тріщини кісток – досить поширене явище в сучасному світі. Найчастіше вони бувають результатом невдалих падінь і ударів м’ячем. А коли людина позбавляється можливості виконувати звичну роботу, пов’язану з дрібною моторикою кистей, вона стає розгубленою і безпорадною в побуті і в професії.

Особливо важко доводиться тим, хто пошкодив провідну руку (зазвичай праву). Ось тоді-то ми і починаємо розуміти, наскільки важливі для нас пальці і їхнє здоров’я. На жаль, деякі люди помилково вважають, що в цьому немає нічого страшного. Мовляв, адже це всього лише палець! Поболить і перестане… Однак якщо вчасно не звернутися до лікаря і терміново не зайнятися лікуванням травми, то в майбутньому пацієнта можуть чекати серйозні неприємності. Наприклад, зрощений перелом зі зміщенням призводить до обмеження рухів в кисті руки, утворення помилкового суглоба, постійного ниючого болю. Щоб цього не сталося, потрібно надійно іммобілізувати пошкоджене місце і дозволити кісткам зажити правильно. З цим завданням успішно впорається бандаж для пальця руки. Придбати його можна в магазині ортопедичних товарів.

Фіксатор на палець руки: що це таке і навіщо потрібно
Давайте розглянемо докладніше, що ж являє собою цей медичний виріб.
Фіксуюче пристосування надягають на палець або променезап’ястковий суглоб для обмеження рухів в травмованій області. Найчастіше вони бувають необхідні великому пальцю і ​​мізинцю, оскільки ці місця схильні до ударів більше за інших.

Крім надійної іммобілізації, бандаж на палець руки здатний принести пацієнтові ще чимало користі:

● активізувати кровообіг в кисті руки;
● надавати легку масажну і компресійну дію;
● прибрати набряклість;
● зменшити або зняти зовсім відчуття дискомфорту в руці, зокрема, ниючий біль ночами;
● зігріти хворе місце;
● попередити розвиток ускладнень.

Все це прискорює процес зрощення перелому або відновлення травмованих м’яких тканин. Існують спеціальні бандажі для великого пальця і ​​для будь-якого іншого. Вони дещо відрізняються по конструкції.

Фіксатор променево-зап'ясткового суглоба і великого пальця руки EH-409
Фіксатор променево-зап’ясткового суглоба і великого пальця руки EH-409

Види ортопедичних виробів
При пошкодженні пальців руки лікарі-ортопеди і травматологи призначають носіння фіксуючих медичних пристосувань. Давайте познайомимося з їх основними видами.

Вироби жорсткої фіксації: ортези, шини, лангети
Ортез на палець руки – жорстка моделююча конструкція, так звана шина або лангета. На відміну від гіпсової пов’язки цей пристрій не здавлює м’які тканини і не ускладнює кровообіг в хворій області. Більш того, лангета – відкритий і легко знімаеться, дає лікарю і пацієнту можливість візуально спостерігати за процесом загоєння. Використовувати ортез можна на всіх пальцях. Розроблено безліч моделей з жорсткою фіксацією.

Подивіться, як виглядає ортез-шина на палець руки, представлена ​​в асортименті оптового магазину «Волсмарт». Надіта на зламаний, наприклад, мізинець, вона надійно фіксує його в нерухомому випрямленном стані. Якщо лікар вважатиме за необхідне, то пристосування дозволяє змінити це становище на зігнуте в будь-якому з суглобів. Лангетп забезпечена моделюючими вушками-фіксаторами. Жорсткі ортези для пальців роблять з алюмінію з м’якою пенообразной прокладкою.

М’які бандажі
М’які пристосування, виконані з щільної еластичної тканини, призначені для фіксації великого пальця або лучезапястного суглоба. Вони універсальні – можуть використовуватися як на правій, так і на лівій кисті, і кріпляться на зап’ясті липучками. М’які бандажі настільки зручні, що люди зможуть їх надягати самостійно, використовуючи лише одну, здорову, руку.

В конструкції деяких моделей може бути присутнім спеціальне ребро жорсткості, яке утримує 1-й палець в нерухомому і випрямленному положенні. Такі вироби виготовляються з гіпоалергенної дихаючої тканини з перфорацією, до складу якої входять нейлон, спандекс і поліестер. Типовий представник бандажів цього класу – фіксатор лучезапястного суглоба і великого пальця руки.

Коли і навіщо ортопедичні вироби для пальців можуть знадобитися
Жорстка лангета на палець руки в основному призначається для носіння:

● при переломах, тріщинах, cколах кістки;
● вивихах фалангових суглобів;
● пошкодженнях зв’язок і сухожиль.

Показання до застосування виробів бандажного типу включають:

● розтягнення та розриви зв’язок фаланго-п’ясткового і п’ястно-зап’ястного суглоба великого пальця;
● запальні зміни цих зчленувань при артриті і артрозі;
● відновний період після перенесеної операції або перелому;
● профілактика вивиху великого пальця або лучезапястного суглоба

Носіння бандажа або ортеза прискорить одужання, зведе до мінімуму ймовірність ускладнень і забезпечить комфорт при виконанні повсякденних справ.

Де і як купити бандаж на палець руки оптом в Україні
Бандажі або ортези для пальців рук оптом можна придбати в компанії «Волсмарт». Тут кожен оптовий покупець знайде за демократичними цінами ці медичні вироби як м’якого, так і жорсткого виду, зроблені з сучасних, екологічно безпечних і практичних матеріалів.

Всі товари, які надані нашою компанією, мають гарантії і сертифікати якості. Купити бандаж для пальця руки оптом від виробника можливо прямо зараз – все фіксатори і шини, представлені на інтернет-сторінці, завжди в наявності. Вибрати виріб допоможе його опис та фото. Оплату замовленого товару можна зробити будь-яким зручним способом. Доставку покупки здійснюємо кур’єром по Києву, поштою або логістичною компанією “Нова Пошта” в усі регіони України. За бажанням клієнта можливий і самовивіз.