Міжпальцеві перегородки: кому і для чого вони потрібні?

Носіння тісного незручного взуття, тривале перебування на ногах, важка фізична робота, пов’язана з підняттям важких речей, та інші надмірні навантаження на нижні кінцівки можуть стати причиною розвитку цілого ряду патологій. Найбільш поширені з них – різні деформації пальців, запалення суглобів, утворення натоптишів та міжфалангових мозолів.

За всіх цих захворювань незамінними помічниками стануть міжпальцеві перегородки. Вони захищають проблемні зони від небажаного тиску, сприяють полегшенню больових відчуттів та значному зменшенню дискомфорту під час ходьби. А ще, з їхньою допомогою можна успішно коригувати неправильне положення пальців стопи.

В асортименті компанії «Волсмарт» дані вироби представлені у величезній різноманітності та за найнижчими цінами, адже ми – не просто постачальник, а безпосередній виробник високоякісної ортопедичної продукції FootCare.

Переваги співпраці з компанією «Волсмарт»

Бажаєте купити оптом ортопедичні товари безпосередньо від виробника? Ми пропонуємо найнижчі ціни на міжпальцеві перегородки та спеціальні вигідні умови співпраці для оптових покупців.

Вже понад 10 років наша компанія займається виготовленням та продажем ортопедичної продукції під торговою маркою FootCare, яка заслужила визнання не лише в Україні, а й за її межами. Але найголовніше для нас – те, що за час роботи ми набули бездоганної репутації на ринку та змогли завоювати довіру сотень постійних клієнтів.

Наші партнери завжди можуть розраховувати на:

Максимальний зиск. У компанії «Волсмарт» купити оптом міжпальцеві перегородки можна найдешевше, що дозволяє в результаті отримати гарний прибуток.
Гнучку систему оплати. Ми не обмежуємо своїх клієнтів у виборі способу розрахунку товару. Серед можливих варіантів: банківський переказ, оплата карткою чи готівкою.
Суворе дотримання термінів постачання. По Києву доставка замовлень здійснюється кур’єром або поштою (за попередньою домовленістю також можливе самовивезення). Клієнти з інших населених пунктів можуть отримати товар «Новою поштою».

Наша компанія запрошує до співпраці всіх зацікавлених фізичних та юридичних осіб! При необхідності ми проводимо індивідуальне навчання та виїзні майстер-класи для персоналу. Також у наших фахівців можна отримати всю необхідну інформацію про ортопедичні товари – для цього досить просто зателефонувати, відправити повідомлення електронною поштою або скористатися формою зворотного зв’язку, розміщеною в розділі «Контакти».

Оформляти замовлення можна в телефонному режимі, але найкраще зареєструватися на сайті. Це займає всього кілька хвилин і надає ширші можливості, серед яких:

 • Цілодобовий доступ до актуального прайсу з оптовими цінами.
 • Зручне оформлення замовлень у режимі он-лайн.
 • Повідомлення про новинки асортименту та вигідні пропозиції.

Щоб зареєструватися на сайті, перейдіть до розділу «Купити оптом» та заповніть запропоновану форму.

Шановні справжні та майбутні партнери! Компанія «Волсмарт» пропонує виключно високоякісні ортопедичні товари, покликані допомагати людям у вирішенні різноманітних проблем зі здоров’ям. Ці вироби будуть корисні для величезної кількості людей, адже наша спільна мета – донести їх до потенційних покупців. Від цього ми впевнені, виграють усі!

Навіщо потрібні міжпальцеві перегородки?

Міжпальцеві перегородки являють собою спеціальні ортопедичні вироби, призначені для корекції неправильного положення пальців стопи та запобігання їх тертю один про одного. Насамперед, використовувати їх рекомендується при наступних патологіях:

 • вальгусна деформація великого пальця стопи (Халюс Вальгус);
 • пальці, що перехрещуються;
 • молоткоподібні та кігтеподібні деформації пальців.

Міжпальцеві перегородки утримують фаланги у правильному положенні та запобігають їх зсуву при ходьбі. За рахунок цього використовувати їх рекомендується як за наявності будь-яких деформацій, так і з профілактичною метою, наприклад, при носінні взуття з вузьким носком.

Залежно від того, яку саме проблему необхідно вирішити, можна застосовувати різні види перегородок:

 • Міжпальцеві перегородки та клини. Вироби, призначені для поділу різних пальців стопи та фіксації їх правильного положення у взутті при вальгусній та молоткоподібній деформаціях, мозолях міжфалангових суглобів та хворобливих відчуттях у передньому відділі стопи.
 • Коректор пальця як перегородки, з’єднаної з кільцем. Застосовується для підвищення комфортності взуття та полегшення больових відчуттів при Халюсі Вальгусі, подагрі, артрозі, артриті, бурсіті першого плюснефалангового суглоба.
 • Коректор мізинця. Спеціальна перегородка з кільцями, що допомагає вирівняти та захистити останній палець стопи від надмірного тиску та натирання взуттям
 • Протектор на кісточку з міжпальцевою перегородкою – незамінна річ для людей, які страждають на вальгусну деформацію. Цей виріб не тільки випрямляє великий палець, але й захищає шишку на нозі від натирання взуттям, завдяки чому ходити стає набагато легшим. У каталозі також представлені моделі з одним та двома додатковими кільцями – такі коректори будуть ефективні за наявності супутніх деформацій інших фалангів.
 • Перегородки із кріпленням. Рекомендується використовувати при кігті- і молоткоподібних пальцях, а також для запобігання розвитку подібних викривлень при носінні неправильного, тісного взуття. З цією ж метою може застосовуватись коректор-розподільник усіх пальців.
Попередня статтяМанжети для ніг оптом від виробника: асортимент ТМ FootCare
Наступна статтяНаклейки від мозолів: навіщо вони потрібні?