Бандажі та ортези для спини: види і показання

Компанія “Волсмарт” пропонує всім юридичним та фізичним особам, зацікавленим у співпраці, купити оптом бандажі та ортези для спини. Чому варто обрати саме нашу компанію?

 1. Висока якість виробів в каталозі, що відповідає міжнародним стандартам, в поєднанні з низькими закупівельними цінами.

Вся продукція, яку ми реалізуємо, має гарантію і сертифікована. Низькі оптові ціни, які наша компанія пропонує своїм партнерам – результат того, що на ринку України ми є ексклюзивним представником провідних світових виробників ортопедичних товарів і працюємо з ними через прямі поставки.

 1. За довгі роки роботи (а це понад 10 років) ми придбали величезний безцінний досвід і створили собі ім’я з бездоганною репутацією, якою дорожимо і яку постійно підтримуємо. Про це свідчить позитивний досвід співпраці з нами великої кількості наших постійних клієнтів.
 2. Оскільки компанія “Волсмарт” є не тільки продавцем, але і виробником ортопедичних товарів, наші співробітники проходять спеціальну підготовку, яка дає їм можливість ретельно стежити за якістю, відбираючи лише найбільш кращу продукцію для реалізації.
 3. Всім нашим бізнес-партнерам ми допомагаємо донести товар до кожного роздрібного споживача.

Щоб зв’язатися з нами, в розділі “Контакти” даного сайту, передбачені кілька варіантів:

– номери телефонів компанії;

– електронна пошта для листів info@volsmart.com.ua.

– функція зворотного зв’язку.

 

Ознайомитися з оптовими цінами на бандажі для спини і ортези Ви зможете, зробивши кілька простих кроків:

Крок 1. Зайдіть, будь ласка, в розділ “Купити оптом” і зареєструйтеся.

Крок 2. Отримайте підтвердження на адресу електронної пошти, який Вами зазначений.

Крок 3. Вам залишилося зайти під своїм логіном і паролем в розділ “Купити оптом”, де можна побачити прайс оптових цін.

В порядку допомоги своїм майбутнім партнерам, ми підготували ознайомлювальну статтю, що включає в себе теми: “Ортопедичні бандажі та ортези для спини”.

На здоров’я всього організму безпосередньо впливає стан його хребта, а показник здорового хребетного стовпа – правильна і красива постава. Пряма спина і гордо посаджена голова – не тільки естетичні достоїнства людини, які відіграють значну роль в її привабливості, але це ще і явне свідчення того, що людина цілком здорова і досить витривала. Але от питання: а чи багато зараз можна зустріти таких людей на наших вулицях, особливо якщо це – мегаполіс?

На жаль, зараз ми все частіше спостерігаємо якраз зворотну картину, яку видно неозброєним оком – нерівна постава і сутулість властива вже не тільки літнім, але і зовсім молодим людям, а також школярам. Все це говорить про те, що проблеми з хребтом стали практично бичем сучасності. Причина криється в переважно сидячому способі життя, який сьогодні веде людина, не дотримуючись при цьому правила гармонійного розташування свого тіла. Результат не змушує себе довго чекати і як розплата за зневажливе ставлення до себе, виникає маса захворювань, що несуть ряд проблем: остеохондроз, сколіоз, болі в спині, міжхребетні грижі, порушення кровообігу (аж до інсульту і подальшої за ним інвалідності), головні болі, погіршення діяльності серцево – судинної і дихальної систем, обміну речовин і т.д.

Грудний коректор постави OH-102Щоб уникнути проблем з хребтом і прилеглими до нього м’язами, в профілактичних, лікувальних, реабілітаційних цілях застосовують ортопедичний бандаж для спини, який поділяють на кілька видів:

 1. Профілактичні моделі – м’які і еластичні, призначення яких полягає в запобіганні викривлень, хвороб і пошкоджень в районі хребетного стовпа. Також можуть використовуватися для корекції початкових стадій порушень постави і лікування захворювань на початковому етапі. Найпоширеніший фіксатор постави – пояс для хребта, здатний знімати навантаження як з нього, так і з прилеглих до нього м’язів і зв’язок, одночасно підтримуючи корпус тіла в анатомічно правильному положенні.

Такий виріб стане незамінним помічником тим, у кого виявлені наступні порушення: радикуліт, сутулість, остеохондроз, міжхребцеві грижі, сколіоз, початкові стадії кіфоза і так далі. Ортопедичний пояс лікарі рекомендують використовувати:

– для полегшення болю в спині;

– жінкам під час вагітності та в післяпологовому періоді;

– людям, які займаються спортом і тим, хто відчуває разові або постійні навантаження на хребці (зайва вага, тривале перебування тіла в положенні сидячи, підняття важких предметів);

– в період реабілітації після травм і операцій в зоні хребетного стовпа.

Зігріваючий і мікромассажний ефект – ще одна перевага подібних виробів, особливо якщо мова заходить по попереково – крижовому відділі, який дуже боїться переохолоджень, а не тільки потребує постійної додаткової підтримки.

Компанія “Волсмарт” пропонує купити ортопедичний пояс для хребта попереково – крижового відділу, що включає в себе наступні моделі:

 • Корсетний пояс середньої фіксації з тяговою системою.

Виготовлений з дихаючого спеціального матеріалу AIRMESH. Оснащений гнучкою задньою панеллю, що повторює контур тіла, а спереду – пластиковою вставкою, що не дає поясу скручуватися. Особливістю виробу є унікальна роликова тягова система COMFORT- PULL, що забезпечує підтримку і рівномірну затяжку по обидва боки хребта.

 • Корсетний пояс середньої фіксації з чотирма ребрами жорсткості.

Оснащений чотирма металевими ребрами жорсткості для підтримки спини і усунення болю:

а) 2 – модульованими уздовж хребта;

б) 2 – гнучкими з боків.

Пояс виготовлений з “дихаючої”, еластичної тканини, яка щільно облягає тіло і підтримує спину. Має спеціальну петлю для пальців руки для полегшення надягання. Також у виробі присутні дві бічні додаткові стяжки – для регулювання ступеня фіксації.

2. Корсет ортопедичний.

З метою лікувальних і реабілітаційних заходів в області хребетного стовпа, прилеглих до нього м’язів і зв’язок, лікар – ортопед, як правило, рекомендує пацієнту купити ортопедичний корсет для спини. Фактично це той же пояс для хребта, але доповнений вставками і ребрами різного ступеня жорсткості, які вкрай необхідні при хірургічних втручаннях, травмах, хронічних захворюваннях хребта, а також при їх загостренні.

У нашому каталозі Ви знайдете такі моделі:

 1. Корсет для виправлення постави.

Залежно від того, якому відділу спини потрібна допомога, вироби підрозділяють на грудні, грудо-поперекового, поперекові і попереково-крижові. За ступенем сили фіксації на тілі – м’які (еластичні), напівтверді (середньої фіксації) і жорсткі (сильне, дуже надійне фіксування). Легкі моделі призначаються зазвичай для профілактики викривлень та інших патологій хребта, а також для усунення незначних дефектів в цій області. Тоді як вироби напівтверді і жорсткі (середнього і сильного ступеня фіксації) застосовуються суто за призначенням лікаря і використовуються з метою лікування вже наявних захворювань більш серйозного характеру, травм і в період реабілітації, в тому числі.

Наприклад, грудний коректор постави, який є в каталозі компанії, має два пластикових ребра жорсткості і рекомендується до носіння в випадках:

– вираженої сутулості;

– наявності остеохондрозу та сколіозу, міозиту, невралгії, забитих місць в грудному відділі хребетного стовпа;

– необхідності виправлення постави у дорослих і підлітків.

Якщо ж проблеми локалізовані в нижній частині спини, то хворі зазвичай використовують поперековий корсет.

 1. Корсет середньої фіксації з чотирма ребрами жорсткості.
 2. Корсет середньої фіксації з шістьма ребрами жорсткості, що має два різновиди:

а) перший – виконаний з еластичного сітчастого матеріалу з 4-ма модельованими ребрами з металу і 2-ма пластиковими – з боків;

б) другий – зроблений з унікальної дихаючої, еластичної тканини, оснащений чотирма модельованими металевими ребрами, розташованими вздовж хребта і двома гнучкими – збоку, по обидва боки.

 1. Корсет попереково – крижовий зігріваючий змінної фіксації.

Показання до застосування цього пристрою: остеохондроз, радикуліт, спондильоз, больові відчуття і травми в поперековому відділі хребта, міжхребцеві грижі, протрузії, радикуліт, люмбаго, зміщення хребців, реабілітація в посттравматичний і післяопераційний періоди.

Поперековий зігріваючий корсет відрізняється наявністю в своєму складі, в області попереку, керамічного порошку, який містить мікрочастинки, що випромінюють інфрачервоні хвилі, що проникають глибоко в тіло і прискорюють процес циркуляції крові, покращуючи обмін речовин, підвищуючи імунітет і опір організму. Завдяки цьому, виріб дозволяє зменшити больові відчуття і забезпечує додаткове зігрівання в області попереку.

 1. Корсет жорсткої фіксації з шістьма ребрами жорсткості (ортез для спини).

Гідність цієї моделі полягає в тому, що маючи практично ті ж показання до експлуатації, дана конструкція, в порівнянні з попередніми аналогами, забезпечує більш надійну фіксацію і стабілізацію нижнегрудного і попереково – крижового відділів хребта. Для підтримки спини і ефективної корекції постави, корсет оснащений:

– шістьма металевими ребрами жорсткості, з яких: 4 – модульовані уздовж хребетного стовпа і 2х – гнучких, розташованих з боків;

– двома бічними стяжками для додаткового регулювання ступеня фіксації.

До того ж, цей корсет має привабливий, стильний дизайн.

Шановні друзі, телефонуйте і пишіть. Ми завжди раді і відкриті для взаємовигідної співпраці!